2013 m. birželio 19 d., trečiadienis

Kylam vis aukštyn ir aukštyn :)

      Kylam aukštyn dideliais tempais. Sienos atrodo gana neblogai, tik armatūros tinkliukas galėjo būti 23 cm. pločio, nes  mūsų naudojamas  25 cm. vietomis matyt nėra idelių matmenų ir išlenda pora milimetrų iš sienos, reiks galvot kaip nupjaut. Mūrininkai jau 7 ryte darbo vietoje, labai nešnekūs :) net telefonu su manim kalbėti nenori, na ką padarysi, ne kalbose,o darbuose esmė. Namo kontūrai kiekvieną dieną vis labai aiškėja, kas labiausiai ir džiugina. 
Į sklypa atgabenome statybines lentas-betonavimui, kalkinio skiedinio sunaudojome  kol kas apie 3-
 kūbus.

Šią savaitę baigsime 1aukšto mūro darbus, kitą savaitę nusimato žiedai, sąramos, perdanga. Ar teko kam pjaustyti kiaurymėtą perdangos plokštę? Mums reikia gale padaryti išpjovą Schiedel Rondo kaminui.

Smagiausias šios dienos įvykis tai , kad pavyko nusipirkti dvi senas visiškai identiškas supamas kėdes Made in SSRS , kurios lauks restauracijos, kaina vos 70 Lt su kuom ir sveikinu mūsų šeimą :) 

Mūsų tvenkinys vis dėlto gyvas.  Praeitais metais tvenkinys buvo įžuvintas 30 vnt. 0,7 kg. dydžio rimtais karoseliais, šiais metais apie 40 vienmečius lynukų, 30 karpiukų ir 5 plačiakakčiais. Pavasarį žuvys matėsi ir gana sėkmingai maitinosi, tačiau pastarąjį mėnesį jų nematyt, nereaguoja net į batoną. Galvojome, kad arba turime kaiminystėje ūdrą, arba kaimynai patapo ūdromis :) , tačiau šiadien žuvys šildosi saulutėje, matyt taip ir neteks panaudoti būčiuko, kurį beje įsigijau tik savo tvenkinio ictiologiniams tyrimams atlikti ir prieaugliui matuoti.

Muzikinis sveikinimas :)
 http://www.youtube.com/watch?v=f37WPFhjPbI

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą